Türsab HotelForex
Mersis Numarası: 0464071748500017
Çağrı Merkezi +90 850 441 10 58

Lava Cappadocia

Tekelli Mahallesi, Koyun Yolu Sokak No:7, 50240 Uçhisar / Nevşehir
Otel Teklifi {{hotelDetail.price.accomNights}} Gece
Bir Odada En Çok {{hotelDetail.price.maxPax}} Kişi Konaklayabilir

Üzgünüz

Seçtiğiniz Tarihlerde Oda Yok

Başka Tarih Ara Diğer Nevşehir Otelleri

Ücretsiz Wi-Fi

Otopark

Evcil Hayvan Girebilir

Ücretsiz Wi-Fi

Otopark

Evcil Hayvan Girebilir

Otel Hakkında
Doğanın milyonlarca yıl önce başlattığı bir mucizenin küllerinden doğan Kapadokya’ya hoş geldiniz.
Rüzgârın ve yağmurun lavlarla süren milyonlarca yıllık serüveni, bugün sizi tüm sıcaklığıyla karşılayan Lava Cappadocia’ya ilham oldu. Burada, Kapadokya’nın en güzel seyredildiği yerde, gözlerinizi her sabah nefes kesen Erciyes Dağı’na, dingin Güvercinlik Vadisi’ne ve gökyüzüne yükselen onlarca rengârenk balona açıyorsunuz. Teraslarda gün boyunca keyif yapıyor, akşamüstü yakılan ateşlerin etrafında günbatımının şaşırtıcı renklerini seyrediyor, sadece dolunayın aydınlattığı gecelerde önünüzde uzanan eşsiz coğrafyanın büyüsüne bir kez daha kapılıyorsunuz.

Yüzlerce yıllık kimliğini koruyan Uçhisar Köyü’nde, Uçhisar Kalesi’nin tam altındaki ‘pet friendly’ otelde, hayvan dostlarınızla birlikte kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Ev sahibeniz Tuğçe, otelin köpeği Bubble’la birlikte sizi karşılayacak.
Oda Bilgileri
Odalar 20 - 55 m2 büyüklüğündedir.Wi-Fi otel genelinde ve odalarda vardır ve ücretsizdir.Odalarda sigara içilmesi yasaktır. Odalara ilave yatak eklenebilir. (Bazı Odalarda)Tesiste 0-6 yaş çocuk konaklaması ücretsizdir.● Elektrikli Su Isıtıcı● Vantilatör (Talep Doğrultusunda)● Isıtma● Ütü● Oturma Alanı (Bazı Odalarda)● Çalışma Masası (Bazı Odalarda)● Ücretsiz Banyo Malzemeleri● Saç Kurutma Makinesi● Duş● Terlik● Vadi Manzarası● Teras● Ütü Hizmeti ● Kuru Temizleme (Ücretli)● Ücretsiz Otopark● Uyandırma Servisi● Mama Sandalyesi● Evcil hayvanlara izin verilmektedir.Otele giriş saat 14:00 den itibaren yapılabilir.Otel'den çıkış öğlen 12:00'ye kadar yapılmalıdır, aksi takdirde ücret uygulanabilir.

Otele Giriş Saat 14:00 İtibaren Yapılır

Otelden Çıkış Saat 12:00 Kadar Yapılabilir

Ücret Uygulanır

En Çok Pazarlık Edilen Bölgeler