Çağrı Merkezi +90 850 441 10 58

Pamukkale Otelleri

Pamukkale Otelleri

Bölge
+ Daha Fazla Göster - Daha Az Göster
Konaklama Türü
Fiyat Aralığı
 
Konaklama Türü
Fiyat Aralığı

Pamukkale Otelleri Hakkında

Travertenleriyle ünlü olan Pamukkale, ünü ülke sınırlarını aşmış güzellikleriyle göz dolduruyor...

Denizli dendiğinde akla gelen ilk yerlerden biri Pamukkale. Ünü ülke sınırlarını aşmış travertenleriyle bildiğimiz Pamukkale, hem sahip olduğu doğası hem de antik yerleşim yerleriyle keşfetmesi oldukça keyifli bir ilçe. Denizli’nin şehir merkezine 46 km mesafede yer alan Pamukkale, köklü tarihi geçmişi ve doğal zenginlikleriyle göz dolduruyor. Sadece birkaç günlüğünü de olsa Pamukkale’de harika bir tatil geçirebilirsiniz.

Pamukkale’de Nerede Kalınır? Pamukkale Otelleri

Pamukkale, yıl boyunca çok sayıda ziyaretçi ağırlıyor. Bu anlamda bölgede çok sayıda otel hizmet veriyor. Büyük otellerden pansiyonlara kadar çok sayıda seçenek yer alıyor Pamukkale otelleri arasında. Pamukkale otelleri arasından size en uygun Pamukkale otelini bulabilmek için tatil beklentinizi ve bütçenizi öne çıkarabilirsiniz. Genellikle termal otellerden ve pansiyonlardan oluşan Pamukkale otelleri, sadece oda, oda + kahvaltı, yarım pansiyon, tam pansiyon ve alkolsüz her şey dahil konseptleriyle hizmet veriyorlar.

Size en uygun Pamukkale otellerinden birinde konaklamak için Hotelforex.com’daki Pamukkale otel fırsatlarını takip edebilirsiniz.

Pamukkale Otel Fiyatları

Pamukkale, en çok bahar ve yaz aylarında ziyaretçi ağırlıyor. Dolayısıyla bu zamanlarda Pamukkale otel fiyatlarında biraz artış gözlemlenebiliyor. Genel olarak her bütçeye hitap edebilen Pamukkale otel fiyatları, otelin sahip olduğu olanaklara, hizmet kalitesine ve konseptine göre de değişkenlik gösteriyor elbette. Bu anlamda en ucuz Pamukkale otellerinden yararlanabilmek için Pamukkale otel fırsatlarını takip etmeniz gerekiyor.

Pamukkale’de Gezilecek Yerler

Elbette Pamukkale dendiği zaman akla ilk olarak Pamukkale Travertenleri geliyor. UNESCO’nun Dünya Miras Listesi’nde de bulunan travertenler, muhteşem manzarasıyla da göz dolduruyor. Ülkemizin en iyi antik kentlerinden biri olan Hiearapolis Antik Kenti ise, Pamukkale’de mutlaka görülmesi gereken bir diğer nokta. Bunun yanı sıra Hierapolis Antik Havuz da, ilçenin görülmeden dönülmemesi gereken bir diğer zenginliği.

Pamukkale’de Yapılacak Şeyler

Pamukkale’de yapmadan dönmeyin diyebileceğimiz şeyler sırasıyla şöyle;

·        Karahayıt kaplıcalarında vakit geçirin.

·        Küçük çarşılarda alışveriş yapın.

·        Adrenalin tutkunuysanız mutlaka yamaç paraşütü yapın.

Daha Fazla Göster

MostHagglingMadeRegions