Çağrı Merkezi +90 850 441 10 58

Kaş Otelleri

Kaş Otelleri

Bölge
+ Daha Fazla Göster - Daha Az Göster
Konaklama Türü
Fiyat Aralığı
 
Konaklama Türü
Fiyat Aralığı

Kaş Otelleri Hakkında

Likya Uygarlığı’nın izini sürebileceğiniz, doğal güzelliklerle büyüleneceğiniz ve sayısız aktivite ile eğlenebileceğiniz bir tatil vaat ediyor Kaş...

Antalya’nın en farklı köşelerinden biri Kaş. Likya Dönemi’nin bir zamanlar en gözde şehriyken, günümüzde bu uygarlığın izinde eşsiz bir tatil beldesinde dönüşmüş. Likya döneminden kalma eserlere eşlik eden uçsuz bucaksız bir doğal güzellik hakim Kaş’ta. Tertemiz ve berrak denizi, şirin sokakları, eğlenceli hayatı ve bol aktivite imkanları ile Kaş, bir tatilden beklediğinizin fazlasını vaat ediyor.

Kaş, hem huzurlu hem de hareketli bir tatil isteyenler için ideal bir adres. Bunun yanı sıra kültür gezisi yapmak istiyorsanız da yine doğru yerdesiniz. Ekstrem sporlar da cabası. Tüm bunların yanı sıra kaliteli konaklama alternatifleri ile de göz dolduran Kaş, size harika bir tatil deneyimi yaşatacak.

Kaş’ta Nerede Kalınır? Kaş Otelleri

Sayısız seçeneğe sahip olan Kaş otelleri, daha çok merkezde ve Çukurbağ Yarımadası’nda yer alıyor diyebiliriz. Merkezde daha çok pansiyon ve apart otel gibi küçük Kaş otelleri bulunuyor. Çukurbağ Yarımadası’nda ise oda + kahvaltı, yarım pansiyon ve her şey dahil konseptlerinde hizmet veren butik oteller ağırlıkta. Bununla birlikte Kalkan taraflarında çok sayıda villa kiralama seçeneği de mevcut. HotelForex.com’da bulunan Kaş otel fırsatlarını takip ederek, size en uygun Kaş otellerinden birinde konaklama şansı elde edebilirsiniz.

Kaş Otel Fiyatları

Her bütçeye hitap Kaş otel fiyatları, daha çok sezonsal yoğunluğa ve otelin imkanlarına göre değişiyor. Merkezde yer alan Kaş otel fiyatları biraz daha uygunken, Çukurbağ’daki Kaş otel fiyatları biraz daha yükseklerde seyrediyor. En ucuz Kaş otellerinden birinde konaklamak için, Kaş otel fırsatlarını takip etmeyi ihmal etmeyin.

Kaş’ta Gezilecek Yerler

Kaş’ta gezilecek yerler oldukça fazla. Tatil sıranıza göre önceliklendirebileceğiniz rotalar ise şöyle; Kaş Antik Tiyatrosu, Batık Kent Kekova, Kaleköy, Patara Antik Kenti ve Plajı, Xanthos Antik Kenti Kaputaş Plajı, Kalkan beldesi ve pasaportunuz varsa Meis Adası.

Kaş’ta Denize Girilecek Yerler

Kaş, gerçekten de muazzam bir denize ev sahipliği yapıyor. Kaş’ta denize girmeniz gereken yerleri sıralayacak olursak; Büyük Çakıl Plajı, Küçük Çakıl Plajı, Kaleköy, Limanağzı, Patara Plajı, Hidayetin Koyu ve Kaputaş Plajı.

Kaş’ta Yapılacak Şeyler

Kaş’ta yapmadan dönmeyin diyebileceğiniz şeyler sırasıyla şöyle;

·        Kaputaş Plajı’nda mutlaka yüzün.

·        Patara Kum Tepeleri’nde fotoğraf çektirin.

·        Kaş Antik Tiyatro’da günü batırın.

·        Kekova Batık Kenti’ni ve Kaleköy’ü seakayaing ile keşfedin.

·        Mutlaka dalış yapın.

·        Kaş’ın gece hayatını deneyimleyin.

·        Akdeniz balıklarının tadını çıkarın.

Daha Fazla Göster

En Çok Pazarlık Edilen Bölgeler