Türsab HotelForex
Mersis Number: 0464071748500017
Call Center +90 850 441 10 58

An Grand Hotel

  • Altındağ, Ankara, Türkiye
Ulucanlar Caddesi No :68 Altındağ/ANKARA
Hotel Haggle Offer For {{hotelDetail.price.accomNights}} Night(s)
Maximum {{hotelDetail.price.maxPax}} People Can Stay in a Room

Sorry

No Availability On Selected Date

Search For Another Date Other Ankara Hotels

Ücretsiz Park

Ücretsiz Wi-Fi

Sauna

Sigara İçilebilir Oda

Engelli konuklar için olanaklar

Spa ve Sağlık Merkezi

Restaurant

Otopark

Asansör

Evcil Hayvan Girebilir

Ücretsiz Park

Ücretsiz Wi-Fi

Sauna

Sigara İçilebilir Oda

Engelli konuklar için olanaklar

Spa ve Sağlık Merkezi

Restaurant

Otopark

Asansör

Evcil Hayvan Girebilir

About Hotel

         Ankara’nın en merkezi yerinde, tüm turistik yerlere yakın mesafede bulunan otelimiz, geniş ve ferah odalarıyla siz değerli misafirlerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Covid-19 Pandemi sürecinde bütün önlemlerimizi ve                 ‘’ TSE Güvenli Turizm Sertifikamızı ‘’ alarak hizmetimize en güvenilir oteller arasında devam etmekteyiz. Otelimiz genel olarak, düzenli bir şekilde Uzman ekiplerce ilaçlanmaktadır. Hamam, sauna, tuz odası, açık büfe kahvaltı hizmetlerimiz ve misafir memnuniyeti odaklı çalışmalarımız sizlere kendinizi evinizde hissettirecektir.

Otelimiz 44 oda ve 120 kişilik kapasitesi ile Ankara’nın en merkezi ve turistik lokasyonunda yer almaktadır. 2019 Yılında başlayan yenileme çalışmaları sonucunda, otelimiz hizmet kalitesini artırmış ve daha iyi hizmetlerle sezonu açmıştır. Hamam, sauna, tuz odası gibi misafirlerimizin günlük stres ve yorgunluklarını atabilecekleri alanlarımız, lezzetli yemeklerin tadına bakabileceğiniz Cafe & Bistro’ muz ve toplantı-seminer salonumuz ile sizlerin hizmetindeyiz. Geniş ve ferah suit odalarımız, aile odalarımız ve iki kişilik odalarımız sizlere kendinizi evinizdeymiş gibi hissetmeniz için baştan tasarlandı.

KONFERANS SALONU

100 kişilik geniş konferans salonumuz ile kurumsal ihtiyaçlarınıza çözüm oluyoruz. Gelişmiş teknik altyapımız ve ekstra 15 kişilik toplantı odamız ile kurumunuz için keyifli ve kaliteli organizasyonlara imza atabilirsiniz.

RESTORAN CAFE&BİSTRO

100 Kişilik restoranımız ile hem otel misafirlerimize hem de dışarıdan gelen misafirlerimize lezzetli anlar yaşatıyoruz. Usta şefler tarafından hazırlanan yemeklerimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

HAMAM SAUNA

Misafirlerimizin günlük streslerden uzaklaşmaları ve rahatlamaları için hamam ve sauna hizmetlerimizi kaliteli ve hijyen koşullarına uyarak gerçekleştiriyoruz.

TUZ ODASI

Tuzun iyileştirici gücünün kullanıldığı Himalaya tuz odalarımız ile misafirlerimizin sağlıkları için keyifli ve rahat anlar geçirmelerini sağlıyoruz.

Room Information

Standat Tek Kişilik Oda

Check In After 14:00

Check Out until 12:00

Fees Applies for Late Check Out

Most Haggled Regions