Çağrı Merkezi +90 850 441 10 58

Marmaris Otelleri

Marmaris Otelleri

Bölge
+ Daha Fazla Göster - Daha Az Göster
Konaklama Türü
Fiyat Aralığı
 
Konaklama Türü
Fiyat Aralığı

Marmaris Otelleri Hakkında

Yeşil ile mavinin bin bir tonunu gözler önüne seren Marmaris’te, isteyene huzur, isteyene eğlence dolu bir tatil bekliyor...

Muğla’nın en çok sevilen tatil merkezlerinden biri olan Marmaris, yemyeşil doğası, sayısız plajları, tarihi zenginlikleri ve hareketli gece hayatı ile bir tatilden beklediğiniz her şeyi size sunan bir yer. Marmaris’, sahip olduğu imkanları sayesinde herkesin tatil anlayışına hitap edebiliyor. Huzur içinde denize girip kitap okumak isteyen de, sabahlara kadar eğlenmek isteyen de Marmaris’i tercih edebiliyor.

Marmaris’te Nerede Kalınır? Marmaris Otelleri

Marmaris, sanılanın aksine oldukça büyük bir ilçe. Elbette ki Marmaris otellerinin büyük bir çoğunluğu merkezde yer alıyor. Marmaris Merkez, beldeyi baştan sona keşfetmek isteyenler için harika bir başlangıç noktası. Bunun yanı sıra oldukça farklı bölgelere dağılmış olan Marmaris’te, huzurun vuku bulduğu oteller de mevcut.

Selimiye: Marmaris’in sakin bir sahil kasabası olan Selimiye, kıyı boyu uzanan mekanları, tekne turları, muhteşem denizi ile göz dolduruyor. Burada bulanan Marmaris otelleri, daha çok pansiyon ve butik otellerden oluşuyorlar. Sakin bir Marmaris tatili için de Selimiye, oldukça ideal bir yer.

İçmeler: İçmeler, Marmaris’in en popüler bölgelerinden biri. Daha çok her şey dahil Marmaris otellerine ev sahipliği yapan İçmeler, sayısız aktivite olanağı ile de eğlenceli bir Marmaris tatilinin ideal adreslerinden.

Söğüt: Pek fazla popüler olmadığından bakir kalmayı başarmış bölgelerden biri olan Söğüt’te daha çok küçük oteller, butik oteller ve pansiyonlar yer alıyor.

Turunç: Tıpkı Söğüt gibi Turunç da oldukça sakin ve bakir bir bölge. Buradaki Marmaris otellerinin çoğu da küçük, butik otel ve pansiyonlardan oluşuyor.

Marmaris Otel Fiyatları

En uygun Marmaris otellerini bulabilmek için Marmaris otel fiyatları arasında karşılaştırma yapmanız gerekli. Bununla birlikte erken rezervasyon ve Marmaris otel fırsatlarını takip ederek de bütçenize uygun bir Marmaris oteli bulabilirsiniz. Bu anlamda Marmaris otel fiyatları arasından size en uygun olanı bulabilir ve en ucuz Marmaris otellerinden birinde konaklama şansı elde edebilirsiniz.

Marmaris’te Gezilecek Yerler

Marmaris’te gezilmesi gereken onlarca yer var ve tatil sürenize göre listenizi önceliklendirebilirsiniz. Elbette gezilecek yerlerden biri Marmaris Kalesi olmalı. Zira beldenin sembol yapılarından biri. Ayrıca Marmaris çok sayıda antik kente de ev sahipliği yapıyor. Bunlarında başında ise; Physkos, Loryma, Amos, Cedrae, Hydas, Erine, Castabus, Saranda, Bybassisos ve Euthenna antik kentleri geliyor.

Marmaris’te Denize Girilecek Yerler

Sayısız koy ve plaja ev sahipliği yapıyor Marmaris. Hepsi de akıllara durgunluk verecek güzellikte. Bunlarında başınsa ise Cennet Adası, Uzunyalı Plajı, Marmaris Halk Plajı, Sedir Adası ve Kleopatra Plajı geliyor. Plajların yanı sıra denize girmeniz gereken koylar ise Bördübet, Kumlubük, Çiftlik, Abdi Reis, Kızkumu, Amos, İçmeler ve Turunç koyları da Marmaris’te mutlaka denize girmeniz gereken yerler arasında bulunuyor.

Marmaris’te Yapılacak Şeyler

Marmaris’te yapmadan dönmeyin diyeceğimiz şeyler ise sırasıyla şöyle;

·        Günübirlik tekne turlarına katılmak.

·        Dalaman Çayı’nda rafting yapmak.

·        Jeep safari, ATV safari, tüplü dalış gibi aktivitelere katılmak.

·        Marmaris Barlar Sokağı’nda gece hayatının tadının çıkarmak.

·        Antik kentleri keşfetmek.

·        Marmaris Kalesi’ni görmek.

Daha Fazla Göster

En Çok Pazarlık Edilen Bölgeler