Balıkesir Oteller

Bölge
+ Daha Fazla Göster - Daha Az Göster
Konaklama Türü
Fiyat Aralığı
 
Konaklama Türü
Fiyat Aralığı

Balıkesir OtelleriHakkinda

Kazdağları’ndan gelen bol oksijenli havası ve doğal güzellikleriyle Balıkesir, ülkemizin en popüler tatil merkezlerine ev sahipliği yapıyor…

Sırtını Kazdağları’na yaslamış, ülkemizin oksijeni en bol şehirlerinden biri Balıkesir. Hem Marmara Denizi’ne hem de Ege Denizi’ne kıyısı bulunan Balıkesir, yemyeşil doğası, tarihi zenginlikleri, tertemiz plajları ve şifalı kaplıcalarıyla en ideal tatil adreslerinden biri. Tüm bu özellikleriyle yıl içerisinde yüzlerce yerli ve yabancı turist misafir eden Balıkesir, Ayvalık, Erdek, Edremit, Susurluk, Altınoluk, Cunda gibi Türkiye’nin en popüler tatil beldelerine de ev sahipliği yapıyor.

Balıkesir’de Nerede Kalınır? Balıkesir Otelleri

Balıkesir, çok sayıda tatil beldesine sahip olduğu için Balıkesir otelleri de bir hayli çeşitlilik gösteriyor. Bu anlamda her beklentiye ve bütçeye uygun bir Balıkesir oteli bulabilmek mümkün. Balıkesir otelleri genellikle sadece oda, oda + kahvaltı, yarım pansiyon, tam pansiyon ve her şey dahil konseptlerinde hizmet veriyorlar. Bununla birlikte butik otellerden pansiyonlara, apart otellerden termal otellere kadar çok sayıda seçenek bulunuyor Balıkesir otelleri arasında.

Size en uygun Balıkesir otellerinden birinde konaklamak için, Hotelforex.com’daki Balıkesir otel fırsatlarını takip edebilirsiniz.

Balıkesir Otel Fiyatları

Her gelir düzeyine hitap eden Balıkesir otel fiyatları, ülkemizdeki diğer bölgelere göre oldukça ekonomik seçeneklerle çıkıyor karşımıza. Balıkesir, en çok yaz ve bahar aylarında ziyaretçi ağırlıyor. Dolayısıyla bu zaman diliminde Balıkesir otel fiyatlarında artış gözlemlenebiliyor. Balıkesir otel fiyatlarını etkileyen diğer unsurlar ise otelin bulunduğu bölge, sahip olduğu olanaklar ve sunduğu hizmetin kalitesi diyebiliriz. En ucuz Balıkesir otellerinden birinde konaklamak istiyorsanız Balıkesir otel fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Balıkesir’de Gezilecek Yerler

Balıkesir’in en popüler tatil merkezlerinden biri olan Edremit, Balıkesir’de gezilecek yerlerden biri. Kazdağları’nda bulunan çoğu yer, Edremit’e bağlı. Başka bir ünlü belde olan Erdek, yine Balıkesir’de gezebileceğiniz yerler arasında bulunuyor. Balıkesir’de gezilecek diğer yerler ise Ayvalık, Marmara Adası, Kuş Cenneti Milli Parkı, Sındırgı, Emendere Kaplıcaları.

Balıkesir’de Yapılacak Şeyler

Balıkesir’de yapmadan dönmeyin diyebileceğimiz şeyler sırasıyla şöyle;

·        Bandırma Kuş Cenneti’nde doğayla vakit geçirin.

·        Kazdağları’nda trekking yapın.

·        Su sporlarını deneyimleyin.

·        Şeytan Sofrası’nda gün batımını izleyin.

·        Günübirlik tekne turlarına katılın.

ShowMore

MostHagglingMadeRegions