Sinop Oteller

Bölge
+ Daha Fazla Göster - Daha Az Göster
Konaklama Türü
Fiyat Aralığı
 
Konaklama Türü
Fiyat Aralığı

Sinop Otelleri Hakkında

Tarihi ve doğal zenginlikleriyle göz dolduran Sinop’ta çok sayıda konaklama alternatifi yer alıyor…

Karadeniz’in en özel ve güzel şehirlerinden biri olan Sinop, mavi ile yeşili kucaklayan en nadide yerlerden. Eşsiz manzaralarıyla hayranlık uyandıran Sinop, doğal güzellikleri ve tarihi zenginlikleriyle de göz dolduruyor adeta. Tarihi M.Ö. 8. yıla uzanan Sinop, ismini ise ırmak tanrısının kızı Sinope’den alıyor.

Sinop’ta Nerede Kalınır? Sinop Otelleri

Sinop’ta keşfedilmeye değer çok sayıda yer var. Tüm bu yerleri keşfetmek ve keyifli bir konaklama gerçekleştirmek için Sinop otellerini tercih edebilirsiniz. Dört mevsim boyunca misafir ağırlayan Sinop otelleri, genellikle apart otel ve pansiyonlardan meydana geliyorlar. Size en uygun Sinop otellerinden birinde konaklamak için Hotelforex.com’daki Sinop otel fırsatlarını takip edebilirsiniz.

Sinop Otel Fiyatları

Her gelir düzeyine hitap eden Sinop otel fiyatlarını en çok etkileyen unsur sezonsal farklılıklar. Tabi bunun yanında otelin hizmet kalitesi ve sahip olduğu olanaklar gibi etkenler de Sinop otel fiyatlarını doğrudan etkiliyor. Yaz aylarında Sinop daha fazla ziyaretçi aldığı için bu dönemde Sinop otel fiyatları biraz artış gösterebiliyor. En ucuz Sinop otellerinden birinde rezervasyon yaptırmak için Sinop otel fırsatlarını takipte kalmanızı tavsiye ediyoruz.

Sinop’ta Gezilecek Yerler

Sinop’ta gezilip görülecek çok sayıda yer bulunuyor. Ülkemizin tek fiyordu olma özelliği taşıyan Hamsilos Koyu, enfes bir manzaraya sahip olan Erfelek Şelaleleri, Anadolu’nun en kuzey noktasında bulunan İnceburun, şehrin panoramik manzarasını izleyebileceğiniz Şahin Tepesi, Sinop’un tarihine ışık tutan Sinop Arkeoloji Müzesi, denize sıfır bir noktada bulunan Sinop Kalesi, muhteşem doğasında huzuru bulabileceğiniz Akgöl Yaylası, doğanın mucizesine tanıklık edeceğiniz İnaltı Mağarası, geçmişi 4000 yıl öncesine dayanan Tarihi Sinop Cezaevi Sinop’ta gezilecek yerler arasında bulunuyor.

Sinop’ta Yapılacak Şeyler

Sinop’ta yapmadan dönmeyin diyebileceğimiz şeyler sırasıyla şöyle;

·        Sinop’un tarihi yapılarını keşfedin.

·        Yaz aylarında masmavi suların keyfini çıkarın.

·        Gemi maketlerinden satın alın.

·        Sinop mantısı yiyin.

En Çok Pazarlık Edilen Bölgeler