Çağrı Merkezi +90 850 441 10 58

Muğla Otelleri

Muğla Otelleri

Bölge
+ Daha Fazla Göster - Daha Az Göster
Konaklama Türü
Fiyat Aralığı
 
Konaklama Türü
Fiyat Aralığı

Muğla Otelleri Hakkında

Ülkemizin en popüler tatil beldelerine ev sahipliği yapıyor Muğla...

Ülkemizin en gözde tatil beldelerine ev sahipliği yapmasıyla bilinen Muğla, büyük bir kısmı Ege Bölgesi’nde, küçük bir kısmı ise Akdeniz Bölgesi’nde yer alan bir şehir. Her iki bölgenin de güzelliklerini taşıyan Muğla, köklü tarihi geçmişiyle sadece deniz ve güneş için değil, kültür turizminin de önemli merkezlerinden biri olarak görülüyor.

Muğla; Ortaca, Dalaman, Köyceğiz, Fethiye, Marmaris, Bodrum, Datça gibi ülkemizin en popüler tatil bölgelerini barındırıyor bünyesinde. Bu anlamda her yıl yüzbinlerce yerli ve yabancı turistin Muğla’ya akın ettiğini söyleyebiliriz. Dolayısıyla Muğla’da sayısız konaklama alternatifi yer alıyor.

Muğla’da Nerede Kalınır? Muğla Otelleri

Muğla otelleri, çok sayıda bölgede hizmet veriyor aslında. Dolayısıyla tatilinizi hangi bölgede yapacaksanız, oradaki Muğla otellerini tercih etmeniz gerekiyor. Bulunduğunuz bölgede de çok sayıda Muğla oteli yer alıyor olacaktır. Bu noktada tatil beklentinizi ve bütçenizi ön plana çıkararak size en uygun Muğla otellerinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. HotelForex.com’daki Muğla otel fırsatlarını takip ederek, sizin için en uygun Muğla otelini bulabilirsiniz.

Muğla Otel Fiyatları

Öncelikle Muğla otel fiyatlarının haziran, temmuz, ağustos ve bayram gibi özel dönemlerde en yüksek zamanını yaşadığını belirtmek gerekiyor. Çoğu Muğla oteli kış aylarında hizmet vermiyor ancak bahar aylarında hizmet veren Muğla otellerinin fiyatları biraz daha normal seviyelerde. Muğla otel fiyatlarını en çok etkileyen unsurlar otelin hizmet kalitesi, konsepti, konumu ve sahip olduğu olanaklar şeklinde sıralanabilir. Ancak her durumda her bütçeye uygun bir Muğla oteli bulabiliyorsunuz.

En ucuz Muğla otellerinden birinde konaklama yapmak için, Muğla otel fırsatlarını takip etmeyi ihmal etmeyin.

Muğla’da Gezilecek Yerler

Muğla gezilecek yerler dendiği zaman ortaya o kadar uzun bir liste çıkıyor ki... Bu noktada yapılması gereken şey gittiğiniz bölgede bir keşif yapmak. Ancak Muğla’da mutlaka görülmesi gereken yerleri sıralayacak olursak; Letoon Antik Kenti, Kaunos Antik Kenti, Tlos Antik Kenti, Knidos Antik Kenti, Cnidus Antik Kenti, Kral Kaya Mezarları, Bodrum Kalesi, Yediler Manastırı, Halikarnas Mozolesi diyebiliriz. Bunun yanı sıra Bodrum, Marmaris, Datça, Fethiye, Dalaman, Köyceğiz yine Muğla’da görülmesi gereken yerler arasında.

Muğla’da Denize Girilecek Yerler

Gittiğiniz bölgeye göre değişmekle birlikte Muğla’nın en ünlü plajları; Ölüdeniz Plajı, Ovabükü, Ortakent Plajı, Kargı Koyu, İztuzu Plajı, Yahşi Koyu, Bodrum Cennet ve Akvaryum Koyları, Sarıgerme Plajı, Kabak Koyu, Turunç Plajı şeklinde sıralanabilir.

Muğla’da Yapılacak Şeyler

Muğla’da yapmadan dönmeyin diyebileceğimiz şeyler sırasıyla şöyle;

·        Ünlü tatil beldelerini keşfedin.

·        Deniz ve güneşin keyfini çıkarın.

·        Enfes Ege mutfağını deneyimleyin.

·        Gittiğiniz yerden hediyelikler alın.

·        Tekne turu yapın.

·        En az bir ekstrem spor yapın.

Daha Fazla Göster

En Çok Pazarlık Edilen Bölgeler