Manavgat Oteller

Bölge
+ Daha Fazla Göster - Daha Az Göster
Konaklama Türü
Fiyat Aralığı
 
Konaklama Türü
Fiyat Aralığı

Manavgat Otelleri Hakkında

Dünyaca ünlü güzellikleriyle ön plana çıkan Manavgat, Antalya’nın en güzel ilçelerinden biri olma özelliği taşıyor…

Ünü ülke sınırlarını aşmış güzellikleriyle dikkat çeken Manavgat, Antalya’nın en görülmeye değer noktalarından biri. Başta Manavgat Şelalesi ve Apollon Tapınağı olmak üzere çok sayıda güzelliğe ev sahipliği yapan Manavgat, her yıl binlerce ziyaretçiyi kendine çekiyor. Manavgat, sadece deniz ve güneş değil, kültür turizmi açısında da önemli bir yere sahip ülkemizde.

Manavgat’ta Nerede Kalınır? Manavgat Otelleri

Manavgat otelleri, herkesin tatil beklentisine uygun seçeneklerle çıkıyor karşımıza. Deniz, kum, güneş isteyenler için de, sessizlik isteyenler de Manavgat otellerinde kendilerine göre bir tesis bulabilirler. Pansiyonlardan apart otellere ve her şey dahil otellere kadar sınırsız seçeneğin yer aldığı Manavgat otelleri, genellikle oda + kahvaltı, yarım pansiyon ve her şey dahil konseptlerinde hizmet veriyor. Size en uygun Manavgat otellerinden birinde konaklamak için, Hotelforex.com’daki Manavgat otel fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

Manavgat Otel Fiyatları

Her bütçeye uygun olan Manavgat otel fiyatları, otelin hizmet kalitesine ve sahip olduğu olanaklara göre değişkenlik gösteriyor. Bölge, daha çok yaz aylarında misafir ağırladığı için Manavgat otel fiyatlarında da bu zamanlarda biraz artış gözlemlenebiliyor haliyle. En ucuz Manavgat otellerinden birinde konaklamak için Manavgat otel fırsatlarını takip edebilirsiniz.

Manavgat’ta Gezilecek Yerler

Manavgat’a geldiğiniz zaman dünyanın en ünlü antik kentlerinden biri olan Side Antik Kenti’ni, Toros Dağları’nın güney yamaçlarında kurulu olan Selge Antik Kenti’ni, ilçenin simgesi ve en ünlü doğal güzelliği olan Manavgat Şelalesi’ni ve muhteşem bir görselliğe sahip olan Köprülü Kanyon’u görmeyi ihmal etmeyin deriz.

Manavgat’ta Yapılacak Şeyler

Manavgat’ta yapmadan dönmeyin diyebileceğimiz şeyler sırasıyla şöyle;

·        Manavgat Şelalesi’ni mutlaka görün.

·        Oymapınar Gölü etrafında trekking yapın.

·        Köprülü Kanyon’da rafting yapın.

·        Side Müzesi’ni ziyaret edin.

·        Jeep safari turuna katılın.

Daha Fazla Göster

En Çok Pazarlık Edilen Bölgeler