Türsab HotelForex
Mersis Numarası: 0464071748500017
Çağrı Merkezi +90 850 441 10 58

The Haze Karaköy

Necatibey Caddesi No:36-38 Karaköy-İstanbul
Otele iletilecek Pazarlık Teklifi {{hotelDetail.price.accomNights}} Gece
Bir Odada En Çok {{hotelDetail.price.maxPax}} Kişi Konaklayabilir

Üzgünüz

Seçtiğiniz Tarihlerde Oda Yok

Diğer Karaköy Otelleri

{{hotelDetail.alternativeInfo}}

{{alternative.ChekcInStr}}
{{alternative.ChekcOutStr}}
Otel Hakkında
Karaköy’de konumlanan The Haze Otel tarihî bir fırın ve makara fabrikasının birleşiminden oluşan bir binada hizmet vermektedir. Tarihi dokuları ve karakteristik tasarım öğeleri korunarak yenilenen ve çağın gerektirdiği ihtiyaçları karşılayan bir şık ve lüks bir otel hâline getirilen binada konukların ağırlayan The Haze Otelde, aralarından süit odaların da bulunduğu 7 oda tipinden oluşan 44 oda bulunmaktadır.

Tüm odalarda internet bağlantısı, klima, kablo ve uydu yayına sahip düz ekran televizyon, tavan fanı, merkezî ısıtma, doğrudan aramaya açık telefon, minibar bulunmaktadır. Banyolar saç kurutma makinesi ve banyo malzemeleriyle donatılmıştır. Ayrıca bazı odalarda şehir manzaraları sunan bir balkon da bulunmaktadır. Otelde oda servisi gece yarısına kadar devam etmektedir.

The Haze Otelin deniz kıyısına uzaklığı yalnızca 00 metre civarındadır. Denize yakınlığı dışında otelin konumu bölgeyi tanıma ve her türlü konaklamada zamanını verimli kullanma yönünden elverişlidir. İstanbul eski ve karakteristik semtlerinden biri olan Karaköy’ün yaya olarak keşfetmek için son derece uygun bir konumda olmasının yanı sıra Beyoğlu, Asmalımescit, Taksim, İstiklal Caddesi ve Tarihî Yarımada da otelin bulunduğu konumdan son derece kolay ulaşılabilir.

Taksim Meydanı tesise 1,7 km mesafededir. Otelden yalnızca 700 metre yürüyerek İstiklal Caddesi’ni gezmeye başlayabilirsiniz. The Haze Otelden yalnıca 250 metre uzaklıktaki meşhur Galata Köprüsü’nü geçerek Tarihî Yarımada’ya ayak basabilirsiniz. Tüm bu bölgeler kendilerine özgü karakteristik özellikleri, İstanbul’un tarihine tanıklık etmiş binaları, imparatorluk mirası eser ve yapılarıyla gezginlerin ve turistlerin ilgi odağı olmayı sürdürmektedir.

Oteli çevreleyen bölge kültür-sanat etkinlikleri açısından da son derece bol seçenek sunmaktadır. Bölgede sahne performansları sunan mekânlar bulunduğu gibi sergi, galeri ve müzeler de son derece bol miktardadır. Otele sadece 400 metre mesafedeki Galata Kulesi, 700 metre uzaklıktaki Galata Mevlevihanesi Müzesi ve 900 metre uzaklıktaki İstanbul Modern sanat Müzesi bunlar arasında sayılabilir. İtalya, İsveç, Hollanda ve Rusya konsoloslukları da otele en fazla 1 km uzaklıktadır.

Otele 700 metre mesafedeki Şişhane metro istasyonu ve 250 metre mesafedeki Karaköy iskelesi de şehrin diğer bölgelerine trafikten kaçınarak erişim olanağı sunmaktadır. İstanbul Havalimanının otele uzaklığı 39 km’dir.
Oda Bilgileri
Odalar 18-20 m2 büyüklüğündedir.
Wi-Fi otel genelinde ve odalarda vardır ve ücretsizdir.
Odalarda sigara içmek yasaktır.
0-6 yaş arası konaklama ücretsizdir.
●Su ısıtıcı
● Klima
● Ahşap/Parke Zemin
● Isıtma
● Ütü (isteğe tabi)
● Emanet Kasası
● Ücretsiz Banyo Malzemeleri
● Saç kurutma makinesi
● Duş
● Terlik
● Tv (uydu yayın)
● Minibar
● Otuma Alanı (Bazı Odalarda)
● Balkon (Bazı Odalarda)
● Engelli Odası (Bazı Odalar)
● Ütü hizmeti (ücretli)
● Kuru temizleme (ücretli)
● Asansör
● Uyandırma Servisi
● Mama sandalyesi
● Restaurant
Otele giriş saat 14:00 dan itibaren yapılabilir.
Otel'den çıkış öğlen 12:00'ye kadar yapılmalıdır, aksi takdirde ücret uygulanabilir.

Otele Giriş Saat 14:00 İtibaren Yapılır

Otelden Çıkış Saat 12:00 Kadar Yapılabilir

Ücret Uygulanır

En Çok Pazarlık Edilen Bölgeler