Güzelyali Ekonomik Oteller

Bölge
+ Daha Fazla Göster - Daha Az Göster
Konaklama Türü
Fiyat Aralığı
 
Konaklama Türü
Fiyat Aralığı

Güzelyali Ekonomik Oteller Otelleri Hakkında

Güzelyalı Ekonomik Oteller

Çanakkale, Güzelyalı Ekonomik Oteller

Çanakkale’nin merkez ilçesine bağlı Güzelyalı Beldesi kalabalık ortamlardan uzaklaşmak isteyenlere huzurlu ve sakin bir tatil imkânı sunuyor. Çanakkale Merkeze 15 km uzaklıkta bulunan Güzelyalı Beldesi ılıman iklimi ile yılın her mevsiminde ziyaretçi çeken hem köy havası hem de deniz tatili için harika bir beldedir. Güzelyalı aynı zamanda antik çağlardan kalma bir yerleşim yeri olması nedeniyle birçok kaynakta Zeus’un bahçesi olarak geçiyor. Çanakkale’nin Ege kıyılarında yer alan Güzelyalı masmavi denizi ve yemyeşil doğası ile insanı adeta büyülüyor. Denizinin rüzgarlı oluşundan dolayı rüzgar sörfü meraklılarının uğrak yeri olarak biliniyor. Güzelyalı tam pansiyon ekonomik otelleri denize yakınlığı ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz misafirlerine unutulmaz bir tatil fırsatı sunuyor.  

Güzelyalı Ekonomik Otel Fiyatları

Güzelyalı otel fiyatları beklediğiniz hizmet doğrultusunda farklılıklar gösteriyor. Otel fiyatlarını etkileyen başlıca faktörleri sıralayacak olursak;

  • Otelin ulaşım imkânları ve şehir merkezin yakınlığı
  • Otelin denize olan mesafesi
  • Ücretsiz internet imkânı
  • Restoranı ve yeme içme hizmetinin kalitesi
  • Oda ve Yatak sayısı
  • Otel odasının manzarası ve oda temizliği
  • Tesis içi hizmetler (havuz, masaj, spor salonu vs.)
  • Ücretsiz otopark imkânı 

HotelForex size Güzelyalı, otelleri ile pazarlık yapma fırsatı sunuyor.

Otel içinde her ihtiyacınız rahatlıkla karşılayacağınız Güzelyalı otelleri her şey dâhil fırsatlarının yanı sıra bölgenin samimi ve sıcak ortamını yansıtan sevimli butik oteller de Güzelyalı’da tatil yapmak isteyen misafirler için farklı alternatifler sunuyor. Güzelyalı’nın özellikle yaz aylarında artan yoğunluğu nedeniyle tesislerinin doluluk oranı oldukça yükseliyor. Başta rüzgâr sörfü yapan sporcular olmak üzere bölgenin tarihi dokusunu gezmek isteyen yerli ve yabancı turistlerin akınına uğruyor. Hijyen kurallarına azami derecede özen gösterilen Güzelyalı otellerinde Covid-19 risksiz otellerde huzurlu bir şekilde konaklayabilirsiniz. Sizlere evinizin konforunu artmayan Güzelyalı ekonomik butik otel fırsatları da her bütçeye hitap eden farklı alternatiflerle kapılarını açıyor. Huzurlu ve sakin ortamın tadını çıkaracağınız harika bir tatil için bulunmaz bir fırsat olan Güzelyalı, bölge halkının sıcak ve samimi havası ile sizlere ev konforu yaşatıyor. 

Daha Fazla Göster

En Çok Pazarlık Edilen Bölgeler