Колл-центр +90 850 441 10 58
Türsab HotelForex
Номер Центральной системы реестра: 0464071748500017
Колл-центр +90 850 441 10 58
Пожалуйста, введите свой город или название отеля, чтобы начать поиск
Пожалуйста, выберите даты Заезда / Выезд
Гости:
 • Заезд:
 • Выезд:
Изменить
Пункт назначения, Oтель
Пожалуйста, введите свой город или название отеля, чтобы начать поиск
Заезд
Выезд
Пожалуйста, выберите даты Заезда / Выезд
Взрослые
Дети

Eliz Otel Convention Center Thermal Spa

Kızılcahamam, İsmetpaşa Mahallesi, 1. Caddesi, 06890 Kızılcahamam/Ankara
Максимальное количество в номере {{hotelDetail.price.maxPax}} Вместимость номера
{{hotelDetail.price.soldCount}} Продано

Приносим свои извинения

Нет в наличии на выбранную дату

Другое Kızılcahamam Гостиницы

{{hotelDetail.alternativeInfo}}

{{alternative.ChekcInStr}}
{{alternative.ChekcOutStr}}

Приносим свои извинения

Нет в наличии на выбранную дату

{{hotelDetail.alternativeInfo}}

{{alternative.ChekcInStr}}
{{alternative.ChekcOutStr}}
Другое Ankara Гостиницы
Выберите дату, чтобы начать Tорг
Торговое предложение на отель на {{hotelDetail.price.accomNights}} ночи
Максимальное количество {{hotelDetail.price.maxPax}} человек может проживать в 1 номере

Бесплатное аннулирование
%{{hotelDetail.cancellation.maxPercent}} Возврат
{{hotelDetail.cancellation.maxPercentDescription}}
Если вы покупаете этот отель без переговоров, вы имеете право на бесплатную отмену бронирования в соответствии со следующими условиями.
 • Бесплатное аннулирование
  {{item.description}}
  %{{item.percent}} Возврат
  {{item.description}}
  Оплата не возвращается
  {{item.description}}
Hазад
Подробнее о гостинице

Ankara’nın kaplıcalarıyla bilinen Kızılcahamam bölgesinde bulunan Eliz Otel Convention Center Thermal Spa & Wellness 588 odasıyla misafirlerini ağırlıyor. Eliz Thermal Spa & Wellness bünyesindeki konaklama birimleri 35 m² ve 50 m² arasında değişen büyüklüklerde yaşam alanları sunmaktadır. Tüm odalarda düz ekran televizyon, doğrudan aramaya açık telefon, çelik kasa, acil durum düğmesi, merkezi iklimlendirme, minibar ve banyolarda saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Odalar dağ, şehir veya tesis manzarası da sunmaktadır. Bazı odalarda koltuk takımıyla donatılmış bir oturma alanı veya oturma odası bulunmaktadır. Odaların bazılarında balkon da mevcuttur. Eliz Otel Convention Center Thermal Spa & Wellness büyük boyutlu kapalı termal havuzlara sahip olduğu gibi VIP özel termal havuz seçeneği de sunmaktadır. Tesis bünyesinde hizmet veren Ilıssi Life’ın uzmanları vakum terapi, elektroterapi, ultrason terapi ve hidroterapi gibi terapilerin yanı sıra taş masajı, aromatik masaj, yüz masajı bölgesel masajlarla birlikte reiki uygulamalarıyla misafirlerin hizmetindedir. Misafirler isterlerse tesis bünyesindeki sauna veya hamamda gevşeyip rahatlayabilir ve tazelenebilirler. Eliz Thermal Spa & Wellness 800 kişilik Boğaziçi Restaurant, 138 kişilik Sofra Restaurant’ta sunulan özenle seçilmiş yemeklerden derlenmiş menülerini misafirlerinin beğenisine sunmaktadır. Ilıssi Life’ın 1. ve 2. katında hizmet veren vitamin kafelerse doğal vitaminlerle vücuduna güç ve direnç katmak isteyen misafirlerin hizmetindedir. Eliz Otel Convention Center Thermal Spa & Wellness yetişkinler, çocuklar ve tüm ailenin katılabileceği etkinlikler açısından da geniş çeşitlilikte seçenekler sunmaktadır. Spordan kopamayanlar veya otelde sunulan lezzetleri yemeklere karşı koyamayanlar tesisin tam iyi donanımlı spor salonunda ter atabilir veya egzersiz programlarını konaklama sırasında da devam ettirebilir. Tesiste çocuklar için bir çocuk oyun alanı da bulunmaktadır. Ayrıca tenis kortu ve hız tutkunları için bir de go-kart pisti vardır. Eliz Thermal’de 19 adet toplantı salonu ve bir fuaye alanı bulunmaktadır. Bu sayede tesis, her boyut ve bağlamdaki toplantı, davet ve etkinliğe ev sahipliği yapabilecek olanaklar sunar. 19 toplantı odası ve fuaye alanından oluşan etkinlik salonları, 825 m²’ye büyüyebilmektedir. Böylece 2000 kişilik etkinlikler için dahi elverişli bir ortam sunulmaktadır. Tesisin Esenboğa Havalimanına olan uzaklığı 75 km’dir.

Информация о номере
Площадь номеров от 77 до 90 м2. Wi-Fi предоставляется на всей территории отеля бесплатно. Курение в номерах запрещено. В номерах могут быть установлены дополнительные кровати. Дети в возрасте 0-6 лет - бесплатно. ● Электроэнергия Нагреватель воды (в некоторых номерах) ● Ковровое покрытие (В некоторых номерах) ● Деревянный / Паркетный пол (в некоторых номерах) ● Отопление ● ГОСТИНАЯ ● Рабочая таблица ● Бесплатные туалетные принадлежности ● Фен ● душ ● Тапочки ● Телевизор ● Спутниковые каналы ● Холодильник ● Балкон ● Mountain или City View ● Открытый и закрытый бассейн ● Открытый и закрытый детский бассейн ● Спа и оздоровительный центр ● Ресторан ● Фитнес - центр ● Обслуживание ● Услуги по глажению одежды (Платная) ● Химчистка (платная) ● Лифт (Некоторые Apart) ● парковка ● Услуга ● СТУЛЬЧИК ● безбарьерная ● Размещение домашних животных не допускается. регистрация заезда может быть сделано с 14:00. Выезд из отеля не должно быть сделано до 12:00, в противном случае может взиматься дополнительная плата.

Время заезда с 14:00

Выезд до

Взимается плата за поздний выезд

Время заезда с 14:00

Выезд до

Взимается плата за поздний выезд

Регионы, где чаще всего предлагается торг