Türsab HotelForex
Mersis Number: 0464071748500017
Call Center +90 850 441 10 58

Piramit Butik Otel Kayaköy

Kayaköy Mah.Gemiler Cad. (Kuyubaşı) 55 48300 Fethiye Muğla
Hotel Haggle Offer For {{hotelDetail.price.accomNights}} Night(s)
Maximum {{hotelDetail.price.maxPax}} People Can Stay in a Room

Sorry

No Availability On Selected Date

Search For Another Date Other Muğla Hotels

Ücretsiz Park

Ücretsiz Wi-Fi

Havuz

Otopark

Ücretsiz Park

Ücretsiz Wi-Fi

Havuz

Otopark

About Hotel
Tarihi rum köyü olan Kayaköy'de bulunan yeşillikler ve meyve bahçesi İçinde şirin odalardan oluşan Piramit Butik Otel Kayaköy, sessizliği sakinliği ve huzuru sevenlerin adresidir.

Sabah kahvaltınız için sebze ve meyvelerinizi bahçeden kendiniz toplayabilir, kümesten günlük yumurtanızı alabilirsiniz. Günün sonunda şehrin ve plajların kalabalığından, gürültüsünden uzak serinlikte klimasız uyumak isteyenler için idealdir.
Room Information
Odalar 17 - 30 m2 büyüklüğündedir.Wi-Fi otel genelinde ve odalarda vardır ve ücretsizdir.Odalarda sigara içilmesi yasaktır.Odalara ilave yatak eklenebilir.Tesiste 0-6 yaş çocuk konaklaması ücretsizdir.● Klima● Elektrikli Su Isıtıcı● Seramik Zemin● Isıtma● Emanet Kasası● Çalışma Masası● Saç Kurutma Makinesi● Duş● Terlik● Televizyon● Uydu Kanalları● Televizyon● Minibar● Balkon● Bahçe Manzarası● Ütü Hizmeti● Ücretsiz Otopark● Uyandırma Servisi● Mama Sandalyesi● Evcil hayvanlara izin verilmemektedir.Otele giriş saat 14:00 den itibaren yapılabilir.Otel'den çıkış öğlen 12:00'ye kadar yapılmalıdır, aksi takdirde ücret uygulanabilir.

Check In After 14:00

Check Out until 12:00

Fees Applies for Late Check Out

Most Haggled Regions