Mersis No: 0464071748500017
Çağrı Merkezi +90 850 441 10 58

Kapadokya Düşler Vadisi Otel

Tekelli Mah No 14 Uçhisar, 50240 Merkez/Nevşehir

Üzgünüz…

Seçtiğiniz tarih aralığında otel müsaitliği yok.

Başka Tarih Ara Diğer Nevşehir Otelleri
Otel Hakkında
Kapadokya Düşler Vadisi Otel eşsiz Kapadokya manzarasına hakim, 7 odalı butik oteldir. Otelimiz aileler, balayı çiftleri için düzenlenmiş, her biri farklı mimari karakterde düzenlenmiştir. ""Peribacalı odası"" olan tek butik oteldir. Fiyatlarımıza oda kahvaltı fiyatı dahildir. Konuklarımıza çay ve kahve hizmeti ücretsizdir. Geniş teraslarıyla sabahları balon izleme fırsatını şarap eşliğinde izleyebilirsiniz. 4 odası jakuzili, televizyon ve minibar mevcuttur. İstenildiği taktirde balon ve vadi turları organizasyonları tarafımızca sağlanabilir. Göreme'ye yaklaşık 5 km, Zelveye 7 km, Avanos'a 8 km'dir. Araba ile 10 dakika mesafede Avanos, 15 dakika mesafede Ürgüp İlçelerine ulaşabilirsiniz.
Oda Bilgileri
Odalardan 5'i kaya odadır. 4 tanesinin jakuzili banyosu vardır. 2 adet Balayı odası vardır. Kaya odalı Balayı odası duşlu ve şöminelidir. Diğer balayı odası 12m2 büyüklüğünde, jakuzili ve manzaralı terastan girişi vardır.
Peribacalı odası dubleks, alt katı oturma odası, üst katı yatak odasıdır. Oturma odasında banyo mekanı ve şömine mevcuttur. Üst kat yatak odasından, geniş manzara terasına çıkılmaktadır.
Süit odası ""Aile odası"" olarak hizmete sunulmaktadır. Aralarında connection kapısıyla bağlantılı, 2 ayrı odadan oluşmaktadır. 1 tanesi Ebeveyn odası olup, jakuzili ve şömineli ve manzaralı oturma köşesi mevcuttur. Diğeri çocuk odası şeklinde jakuzili banyosu vardır ve avlu cephelidir. Odalarda tv mevcuttur.
3 kişilik kaya odada, jakuzi odası ayrı tasarlanmıştır. Bu oda tonoz tavanlı kaya odadır. İsteğe bağlı olarak çift kişilik, yada 2 ayrı tek kişilik oda haline de getirilebilir. 1 adet yedek yatak eklendiğinde toplam 3 kişilik oda haline getirilmektedir.
1 adet bodrum katta, duşlu kaya odası vardır. Bu oda arzu edildiği taktirde 2 ayrı tek ya da çift kilik oda haline getirilebilir. Bodrum katta bulunması nedeniyle tamamen kaya odadır ve cephesi olmaması nedeniyle en ekonomik kaya odadır.

Otele giriş saat 14:00 dan itibaren yapılabilir.

Otelden çıkış saat 12:00 ye kadar yapılmalıdır.

aksi takdirde ücret uygulanabilir

En Çok Pazarlık Yapılan Bölgeler