Türsab HotelForex
Mersis Numarası: 0464071748500017
Çağrı Merkezi +90 850 441 10 58

Büyükada Comfort Otel

23 Nisan Caddesi No: 28 Büyükada / İstanbul
Otel Teklifi {{hotelDetail.price.accomNights}} Gece
Bir Odada En Çok {{hotelDetail.price.maxPax}} Kişi Konaklayabilir

Üzgünüz

Seçtiğiniz Tarihlerde Oda Yok

Başka Tarih Ara Diğer İstanbul Otelleri

Ücretsiz Wi-Fi

Sigara İçilebilir Oda

Restaurant

Asansör

Ücretsiz Wi-Fi

Sigara İçilebilir Oda

Restaurant

Asansör

Otel Hakkında
Turistlerin yanı sıra İstanbulluların da sık sık ziyaret ettiği Büyükada’da yer alan Büyükada Comfort Otel 15 odasında misafirlerini ağırlıyor.

Büyükada Comfort Otelin sade ve şık tasarımlı odalarında uydu yayına sahip bir LCD televizyon, minibar, telefon, klima ve odaların banyolarında saç kurutma makinesi ve duşakabin bulunuyor. Bazı odalarda yemek masası ve sandalyelerle donatılmış bir balkon da mevcut.

Otelde manzaralı bir teras ve otel bünyesinde hizmet veren bir de restoran bulunuyor.

Büyükada, İstanbula olan yakınlığı, yapısı, yerli halkı, yaşam biçimi ve genel yapısıyla görülmeye değer ve ilgi çekici bir bölge. Adada ilk dikkatinizi çekecek olan, devlet kurumlarına ait araçlar dışında adada neredeyse motorlu taşıt olmayışıdır. Bu ve adanın görece küçük boyutları, yürümekten gözü korkmayanları için adayı tamamen yaya olarak keşfedilebilecek son derece keyifli bir nokta hâline getirmektedir. Yerleşimin büyük kısmının İstanbul’a bakan kuzey tarafta yoğunlaşması adanın diğer kısımlarında yeşilin baskın olduğu alanlar bırakmıştır.

Yerleşimin yoğun olduğu kuzey kıyı kesiminde deniz ürünleri yoğunluklu menüler sunan restoranlarla birlikte farklı tatları deneyebileceğiniz birçok restoran ve kafe bulunmaktadır. Adanın diğer bölgelerindeyse çeşitli noktalarda konumlanmış restoranlar bulmak da mümkündür.

Adanın çeşitli yerlerinde bulunan konut olarak kullanılan tarihî binalar tarihe ve mimariye ilgi duyanların ilgisini çekebilir. Adadaki Art Noveau mimarisiyle örneklerinden sayılan pek çok ahşap köşk de hâlâ zamana meydan okumaktadır. Bunların dışında adada pek çok tarihî kilise ve manastır da bulunmaktadır. Aya Nikola Manastırı, Hristos Manastırı, Aya Dimitri Kilisesi, Aya Yorgi Manastırı, Panayia Kilisesi, Aya Todori Şapeli, San Pacifico Latin Kilisesi, Heset Le Abraham Sinagogu bunlara örnek olarak verilebilir. Adanın en uzak iki ucu arasındaki mesafenin 5 km’den az olduğu düşünülürse Büyükada’yı keşfetmenin güzel ve keyifli bir yürüyüşle birleştirilmesi çekici bir seçenek hâline gelmektedir. Gezinti değil keşif odaklı olanlar için adada bisiklet kiralama hizmeti de vardır. Adayı keşfederken profesyonel kılavuzluk isteyenler, düzenlenen ada turlarına da katılabilirler.

Büyükada’ya ulaşım Sirkeci, Bostancı veya Kabataş’tan kalkan vapur, motor ve deniz otobüsleriyle sağlanmaktadır.
Oda Bilgileri
Odalar 14 - 22 m2 büyüklüğündedir.Wi-Fi otel genelinde ve odalarda vardır ve ücretsizdir.Odalarda sigara içilmesi yasaktır.Odalara ilave yatak eklenebilir. (Bazı Odalarda)Tesiste 0-5 yaş çocuk konaklaması ücretsizdir. 5-12 yaş çocuk konaklaması P indirimlidir.● Klima● Ahşap/Parke Zemin● Isıtma● Ütü● Emanet Kasası● Oturma Alanı● Çalışma Masası (Bazı Odalarda)● Ücretsiz Banyo Malzemeleri● Saç Kurutma Makinesi● Duş● Terlik● Televizyon● Uydu Kanalları● Minibar● Balkon (Bazı Odalarda)● Deniz ya da Kara Manzarası● Restaurant● Oda Servisi● Ütü Hizmeti (Ücretli)● Kuru Temizleme (Ücretli)● Asansör● Uyandırma Servisi● Mama Sandalyesi● Evcil hayvanlara izin verilmemektedir.Otele giriş saat 14:00'dan itibaren yapılabilir.Otel'den çıkış öğlen 12:00' ye kadar yapılmalıdır, aksi takdirde ücret uygulanabilir.

Otele Giriş Saat 14:00 İtibaren Yapılır

Otelden Çıkış Saat 12:00 Kadar Yapılabilir

Ücret Uygulanır

En Çok Pazarlık Edilen Bölgeler